Poznański Klub Fundraisera – tylko po co nam klepsydra?

Początek roku obfitował w pomysły jak sprawić, aby 2017 rok był pełen sukcesów i lepszy od poprzedniego. Nie mamy na to uniwersalnej rady, ale wiemy, co może otworzyć fundraisingowe drzwi  –  wystarczy odważyć się na współpracę! Na pierwszym w nowym roku spotkaniu Klubu udowodnimy, jak współpraca stała się „kołem zamachowym” Klubu Fundraisera.

Podczas najbliższego spotkania Klubu, które odbędzie się 25 stycznia o godzinie 18.00 w Centrum Bukowska (ul. Bukowska 27/29) opowiemy o 4 przykładach owocnej współpracy, która zrodziła się między słuchaczami spotkań Klubu lub dzięki tym spotkaniom została wzmocniona.

4 opowieści niech staną się zachęta dla tych uczestników, którzy pragną podzielić się swoimi refleksjami i doświadczeniami w działalności fundraisingowej. Aby dodać całości dreszczyku emocji sekundantem w naszych opowieściach będzie klepsydra, która odmierzy czas każdemu mówcy. Pamiętajcie zatem – zgodnie z nauką wyniesioną ze spotkania z Panią Moniką Górską na temat storytellingu – żeby treściwie malować w naszych głowach opis Waszych zeszłorocznych doświadczeń, aby zostały z nami na długo i inspirowały do tworzenia kolejnych w 2017 roku.

Na koniec zaproszenia mała prośba – pomyślcie o swoich oczekiwaniach względem działania Klubu oraz współpracy w ramach poznańskich organizacji. Miejsce, w którym się spotykamy może nam pomóc w budowaniu trwałych relacji ze społecznikami i wolontariuszami, a jeśli poznamy wspólnie nasze potrzeby i oczekiwania będzie nam łatwiej tę współpracę kreować.

Wszystkich, którzy planują spotkać się z nami 25 stycznia prosimy o przesłanie takiej informacji do Grzegorza Filipiaka na adres g.filipiak@fundraising.org.pl