Dlaczego NIE warto współpracować z NGO?

 

Kolejne spotkanie Poznańskiego Klubu Fundraisera będzie jak spojrzenie w lustro – tym razem chcemy poznać nasze słabości, których nie dostrzegamy na co dzień i które zamykają nam furtki do współpracy z najlepszymi.

Konstruktywna krytyka może stać się motorem napędowym działań każdej organizacji. Zajrzyjmy „w głąb” siebie i swoich organizacji. Spróbujmy szczerze odpowiedzieć sobie na pytania: jak często przyjmujemy krytykę i wyciągamy z niej wnioski dla działalności społecznej? Kiedy ostatnio „zatrzymaliśmy” się na chwilę, aby zobaczyć swoje działania z dystansu i poprawić je? Czy z ciągłego zastanawiania się „dlaczego nam nie wyszło” budujemy jakieś działanie? I z drugiej strony – jak często potrafimy docenić własne sukcesy i wzmocnić ich siłę?

Pytań jest wiele, ponieważ temat autorefleksji członków organizacji pozarządowych jest niezwykle ciekawy. Przez gąszcz pytań i przemyśleń pomoże przebrnąć nam Prezes Zarządu Fundacji Flow Art p. Anna Dorna, która na wieloletniej współpracy przy organizacji dużych wydarzeń kulturalnych i społecznych doświadczyła wielu sukcesów, ale również rozczarowań postawą partnerów pozarządowych.

Zapraszamy 24.10.17 o godzinie 18.00 do Dobrej i Wino (ul. Za Bramką 1)
Zgłoszenia chęci udziału przyjmujemy pod adresem mailowym g.filipiak@fundraising.org.pl