Pasja na temblaku, czyli wypalenie w NGO

Granica między zaangażowaniem a wypaleniem zawodowym jest cienka. Przekroczyli ją wielokrotnie  „pomocowcy” angażujący swój czas, umiejętności i pieniądze w zmienianie świata na lepszy. Ten ostatni nierzadko testuje wytrzymałość działaczy społecznych. Co robić, aby wytrwać, aby pomagać jeszcze skuteczniej i nie robić tego kosztem własnego zdrowia?

Zapraszamy na „terapię dla pozarządowca”, czyli rozmowę o tym, jak dbać o siebie, aby pomagając sobie móc jeszcze lepiej pomagać innym. Temu ważnemu tematowi poświęcamy kolejne spotkanie Poznańskiego Klubu Fundraisera, które odbędzie się 30 listopada, o godzinie 18.30 w Centrum Bukowska (ul. Bukowska 27/29 , Poznań).

O technikach zapobiegających wypaleniu zawodowemu i wspomagających równowagę ciała i ducha porozmawiamy zprofesjonalistką w łączeniu życia zawodowego, rodzinnego i charytatywnego, psychologiem, coachem i terapeutką oraz założycielką organizacji charytatywnej Lions Club Poznań New Design – Joanną Skorupską-Górską.

Zapraszamy wszystkich działaczy społecznych, którzy czują, że są na pozarządowym zakręcie i potrzebują oddechu przed ostatnią prostą swoich działań na rzecz drugiego człowieka.

Zgłoszenia chęci udziału można zgłosić na adres mailowy g.filipiak@fundraising.org.pl

30 listopada [czwartek], 18.30
Centrum Bukowska ; ul. Bukowska 27/29 , Poznań